Könyvelő

A Róbert Magánkórház folyamatosan bővülő back office csapatába keres munkatársat

Könyvelő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • pénzügyi asszisztensek munkájának irányítása, felügyelete
  • főkönyv felügyelete, havi/negyedéves/éves főkönyvi zárlati feladatok irányítása
  • aktív közreműködés az éves beszámoló összeállításában
  • bejövő számlák, aktiválások, elhatárolások könyvelési feladása, nyomonkövetése
  • banki utalások feladása
  • tárgyi eszköz leltározási feladatok megszervezése, irányítása
  • számviteli szabályzatok karbantartása
  • könyvvizsgálóval, hatóságokkal való együttműködés

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • naprakész számviteli, könyvelési ismeretek
  • erős Excel ismeretek
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszerismeret
  • precizítás
  • proaktivitás
  • csapatszellem, jó kapcsolatteremtő-, szervező- és kommunikációs készség
  • 1-3 éves tapasztalat

Előnyt jelent:

  • pénzügyi-, számviteli területen szerzett diploma
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődő, épülő, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek