Meddőségi asszisztens

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő meddőségi centrumába keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

a munkaszervezés eszközeivel gondoskodik az orvosi diagnózison alapuló ápolási teendők maradéktalan elvégzéséről

rendelés megkezdése előtt ellenőrzi a rendelő állapotát, hiányosságok esetén azok megszüntetése érdekében eljár

számítógépen adminisztrálja az ambuláns betegek személyi adatait, anamnézisét

szervezi a vizsgálatok különböző helyen történő lebonyolítását

vizsgálati anyagokat kísérőpapírral a megfelelő helyre juttatja

Elvárások:

legalább középfokú szülésznői/ápolói végzettség

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

felhasználói szintű informatikai ismeretek

angol társalgási szintű nyelvismeret előnyt jelent

Elvárt kompetenciák:

pontosság, precizitás, alaposság,

megbízhatóság, önálló munkavégzés,

nagyfokú terhelhetőség

Amit kínálunk:

fiatal, lendületes csapat, kulturált munkakörülményeket,

felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,

teljes munkaidős (hétfőtől péntekig 8 órában), határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Munkakezdés ideje: Akár azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek