Pénzügyi és számviteli ügyintéző

A Róbert Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába, back office területre keres munkatársat

pénzügyi és számviteli ügyintéző

munkakörbe.

Elvárások

  • pénzügyi és számviteli középfokú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • számítógép + MS Office magas szintű ismerete
  • ügyviteli rendszerek ismerete (Hospitaly előnyben)
  • aktuális tudás a területét érintő jogszabályokról
  •  pontosság, precizitás, alaposság
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • területen szerzett tapasztalat előny

Feladatok

  • bejövő számlák könyvelése, egyeztetése
  • pénztárbizonylatok kiállítása, kezelése
  • banki folyószámlák könyvelése
  • tárgyi eszköz aktiválások előkészítése
  • költségfelosztások kezelése, könyvelés

Amit kínálunk

  • kulturált munkakörülmények
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munka
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2019. február 28.

Munkakezdés: akár azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek