Sterilizáló asszisztens

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Műtéti eszközök szállítása, mosása, csomagolása, sterilizáláshoz előkészítése.
  • Gépi sterilizálás.
  • műtétnél használt műszerek sterilizálóba történő szállításának biztosítása
Elvárások:

  • fertőtlenítő-sterilező végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület.

Jelentkezési határidő: azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek