Sterilizáló asszisztens

A TritonLife Róbert Magánkórház munkatársat keres

munkakörbe, teljes munkaidőben.

Rólunk:

A TritonLife márkanév alatt épülő egészségügyi szolgáltató csoport, rövid idő alatt a hazai magánegészségügyi piac meghatározó szereplőjévé vált. Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése.

Feladatok:

  • Műtéti eszközök szállítása, mosása, csomagolása, sterilizáláshoz előkészítése
  • gépi sterilizálás,
  • műtétnél használt műszerek sterilizálóba történő szállításának biztosítása

Elvárások:

  • fertőtlenítő-sterilező vagy műtőssegéd végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat,
  • érvényes működési engedély és kamarai tagság

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • nagyfokú terhelhetőség,
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • fejlődő, épülő csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Munkavégzés helye: Budapest 13.

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a bérigénye megjelölésével az alábbi felületen várjuk!