Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - Róbert Genium Egészségközpont

A Róbert Genium Egészségközpont folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat

Telefonos ügyfélszolgálat

munkakörbe.

Feladatok:
  • kezeli a betegfelvétellel kapcsolatos számítógépes programot
  • beérkező telefonok kezelése, információ nyújtás, időpont foglalása szakrendeléseinkre, hibás, megváltozott, hiányos adatok javítása
  • páciensek felvilágosítása a rendelési időpontokról, csomagokról, akciókról
  • beérkező telefonok kezelése, információ nyújtása

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • 1 év hasonló munkakörben (ügyfélszolgálaton) szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • pontosság, precizitás, alaposság, segítőkészség
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség

Előny:
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 8:00-tól 20:00-ig változó munkarendben

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Munkakezdés ideje: Azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek