Vérvételi asszisztens

A Róbert Károly Magánkórház folyamatosan bővülő csapatába, járóbeteg ambulanciára keres munkatársat

vérvételi asszisztens

munkakörbe.

Feladatok:

·         vérvétel, és a kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása

·         a munkaszervezés eszközeivel gondoskodik az asszisztensi teendők maradéktalan elvégzéséről,

·         rendelés megkezdése előtt ellenőrzi a rendelő állapotát, hiányosságok esetén azok megszüntetése érdekében eljár,

  • számítógépen adminisztrálja az ambuláns betegek személyi adatait, anamnézisét, elkészíti az ambuláns lapját,
  • szervezi a vizsgálatok különböző helyen történő lebonyolítását, a konzultációkat és a kontrollvizsgálatot
  • vizsgálati anyagokat kísérőpapírral a megfelelő helyre juttatja.
Elvárások:
  • felnőtt szakasszisztensi végzettség
  • több éves vérvételi tapasztalat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek, gépírástudás szükséges
  • gyermek vérvételi tapasztalat előnyt jelenhet

Elvárt kompetenciák:
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • empatikus, de határozott fellépés
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,

Amit kínálunk:
  • kulturált munkakörülményeket,
  • felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát,
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű foglalkoztatást a Munka törvénykönyve szerint, hétfőtől péntekig 7:00-15:00 között.

Munkavégzés helye: Budapest

Munkakezdés: azonnal

Kapcsolattartó:

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot, valamint töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével!

Kérdés esetén, kérjük írjon a hr@robertkorhaz.hu email címre!

Közösség

Ne maradjon le semmiről, nézze meg közösségi oldalunkat!

Tovább

Videóink.

Tovább
Powered by WEBAPIX
Visszahívást kérek