2017. 08. 30.

Amikor teljesen elesett voltam, ők öszinte kedvességgel vettek körül

Milyen az, amikor egy orvos kedvessége kompenzálja a szigorát, vagy egy orvos - személyisége révén - egyszerűen nem hagy aggódni? Páciensünk erről is írt köszönő levelében.

Mintha csak tegnap lett volna, hogy reggel 6-kor becsöngettünk a szülőszoba ajtaján, és ma egy éves a mi gyönyörű kisfiunk. Szeretettel gondolunk vissza a kórházban töltött napokra, és szeretnénk még egyszer megköszönni a kórház minden kedves dolgozójának az a gondoskodást és kedvességet, amivel körülvettek minket a várandósság alatt és a babánk születése után.

Teljesen sima várandósság volt, csak a cukorterheléses eredményem lett picivel magasabb, mint a határérték. Így kerültem Egyházi doktor úrhoz, aki megkönnyítette a szigorú diétát a kedvességével és a megnyugtató szavaival. Azért említettem meg őt is, mert neki is köszönhető, hogy Bence ma egészséges. Nega doktornő személyisége tökéletesen megnyugtatott, egyszerűen nem hagyott aggódni a terhesség alatt. A szülés-élmény nálunk kimaradt, császármetszésem volt, mivel -10 dioptriás volt a szemem. Részben ezért is kértem, hogy a nővérek is kapják meg a köszönő levelemet, hiszen nem csak Bencéről gondoskodtak a csecsemősök, hanem rólam is az osztályos nővérek. Azokban a napokban, amikor teljesen elesett voltam, ők őszinte kedvességgel vettek körül. :)