2019. 01. 14.

"...előzetes félelmeimhez képest pozitívan éltem át az eseményeket."

Tisztelt Róbert Magánkórház!

December 11-én epekő műtéten estem át a Róbert Kórház sebészeti osztályán.

Dr. Szegedi Zoltán Doktor Úrnál jártam előzetes konzultáción, és egyeztettük a műtét részleteit. Mind a konzultáció során, az előkészületek részleteinek kivitelezésekor, mind a műtét megtörténtekor maximális támogatást, részletes tájékoztatást kaptam, ami nagyon jól esett. Gyorsan sikerült időpontot egyeztetni és felkészülni.

Tartottam a műtéttől és az altatástól, de a műtéti csapat és a nővérek is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, nagyon frappánsan túl estem a beavatkozáson. Az előzetes félelmeimhez képest pozitívan éltem át az eseményeket, ami gyors felépüléshez vezetett.

Ezúton szeretném kifejezni köszönetemet Szegedi Doktor Úrnak, a műtős csapatnak és a nővéreknek a  türelmüket, kedvességüket és szakértelmüket! Kívánok Önöknek sikerekben gazdag Boldog Új Évet!