2019. 01. 24.

"...kifogástalan beteg-orvos kapcsolatban volt részem."

Dr. Szegedi Zoltánnal időpont egyeztetés után találkoztam második vélemény kérése kapcsán (Medoc), mert az internetes tájékozódásom alapján megbízható, tapasztalt sebész orvosnak tünt. A vizsgálat során teljes mértékben igazolódott a hozzáértése és kifogástalan beteg-orvos kapcsolatban volt részem. Nem tudtam előzőleg arról, hogy Ő is végez ilyen műtéteket, és ez eröltetés nélkül derült ki. (Így nem éreztem nyomást a döntésemnél.)

Miután ez kiderült, részletesen tájékoztatott a Róbert Kórház kínálta lehetőségekről és azonnal döntöttem. A kommunikáció, az altatóorvos, a nővér (vérvétel), a recepció mind az elvárható színvonalon működött. A betegfelvétel napján fennakadás nélkül működtek a dolgok és hamarosan az ágyamban ébredtem túl a műtéten. Másnap reggel távoztam a vizit után és otthonomban erősödöm. Dr. Czóbel Miklós szedte ki a varratokat, kedves és részletes találkozó volt a továbbiak tekintetében.

Alapvetően elégedett vagyok a kapott szolgáltatással.

Ahol finomítanék : a sebek otthoni kötéscseréje tekintetében több információ szükséges a Nővérek részéről.

ÖRÖMTELI ÉS EGÉSZSÉGES  napot kívánok !